15 Mayıs 2013 Çarşamba

Shoot Many ZombiesHD!: Günün Bedava Oyunu

Çizgi roman tarzında grafikleri olan eğlenceli bir zombie shooter oyunu :) Aslında zombie shooter denince akla gelen Left 4 Dead tarzı oyunlardır ama bu oyunda da 2 boyutlu grafikler eşliğinde zombileri vuruyorsunuz. İnceleme süresince çok eğlendiğimi söyleyebilirim.

Oyunun girişinde size silah satan adam epey konuşuyor. Oyunu tanıtıyor. Yaklaşık bi 4 dakika söylediklerini yapmak zorundasınız :) Sıfırdan yeni bir oyuna başlayabilir ya da kaldığınız yerden oyuna devam edebilirsiniz.


Kontroller gayet basit şekilde,  hiç zorluk çekmiyorsunuz.Haritadan çeşitli yerleri seçerek farklı sokaklarda görevinize devam edebiliyorsunuz.
Dükkan kısmından yeni silahlar alabilir mevcut silahlara yükseltmeler yapabilirsiniz.


Gelişmiş zombiler için daha gelişmiş silahlara ihtiyacınız olabilir, ama korkmayın oyun içi satın alımlara iten bir durum yok. Oyun gereken yerlerde gereken silahları veriyor. Tabiki yine de oyun içinde satın alımlarda altın paketi ve daha fonksiyonel silahlar satın alabilirsiniz.

Bugün için iPad versiyonu ücretsiz olarak sunulmuş durumda. Ama App Store'dan baktığımda iPhone ve ipod cihazlar için zaten ücretsiz olduğunu gördüm. Her iki versiyonunu da ekliyorum.
İyi oyunlarHiç yorum yok:

Yorum Gönder