iPad İçin Ücretsiz Türkçe Dergiler


iOS 5 ile hayatımıza giren Gazete Bayisi uygulaması özellikle iPad'de gazete ve dergi okumanın keyfini sürmemize imkan sağlayan iyi düşünülmüş bir uygulama. Başlıkta da belirttiğim gibi sizlere bu yazımda ios cihazlar için sunulan ücretsiz dergileri paylaşacağım. Şimdiye kadar ios cihazınızda dergi veya gazete okumamışsanız bu ücretsiz dergilerle başlangıç yapabilirsiniz.


Dergiler hakkında uzun açıklamlarda bulunmayacağım, ama hepsi birbirinden güzel ve muhteşem dergiler. Teknolojiyle ufacık bir ilginiz dahi varsa bu dergileri okumaktan zevk alacaksınız.

Dergilerin iTunes linklerine ulaşmak için görsellerine tıklamanız yeterli olacaktır.


1.LogiLife


Özellikle son yazısında benimde çok ilgimi çeken Kol Saatleri'ne yer vermiş olması paylaşım sırasında 1 numaraya oturmasına sebep oldu.


2.SDN Magazin


Shiftdelete.net ve Teknosa işbirliği ile bizlere sunulan her ay teknolojiye dair haberlerin yer aldığı bir başka dergi.


3.Tamindir 


Tamindir tarafından hazırlanmış olan ve yine teknolojiye dair haberlerin yer aldığı başka dergi.


4. Log Dergisi


Bir başka teknoloji odaklı dergi Log.


5. Cnbc-e Dergi


Açıklama derginin iTunes Sayfasından alınmıştır.

CNBC-e Dergi bundan böyle hep yanınızda! Üstelik özel iPad uygulamasıyla dergi deneyimine yeni bir boyut katarak... Kim Victoria’s Secret Fashion Show yazısında daha fazla fotoğraf görmek istemez ki? Ya da Doctor Who’nun kamera arkası hakkında bir yazi okurken, videosunu da izlemek hoş olmaz mıydı? Dizide çalan şarkılarla öne çıkan Veronica Mars’in müzik dosyasını hem okuyup hem dinlemeye ne dersiniz? CNBC-e Dergi iPad uygulamasıyla artık her şey mümkün. Bu özel deneyimi kaçırmayın.
6. E-Oto Dergi

Otomobillere meraklıysanız bu dergiyi mutlaka indirmelisiniz. Otomobiller hakkında geniş bilgilere yer veriyor. Denemelisiniz..


7.Hayatım FutbolDijital platformda yayın yapan Türkiye’nin haftalık tek futbol dergisi. Süper Lig'den 1.Lig'e, Galatasaray’dan Fenerbahçe’ye Türk futbolunun her rengine dair birçok yazı, makale ve özel röportaja yer veren dergide ayrıca Premier Lig, La Liga, Bundesliga, Serie A gibi Avrupa’nın önde gelen liglerinden değerlendirmeler bulunuyor.8.Skylife

Türk Hava Yolları'nın ücretsiz dağıtıma sunduğu dergi.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder