14 Mayıs 2013 Salı

iPadde Film İzlemenin En Kolay Yolu: Binlerce Film

"iPad'den film izlemek" hakkında internette birçok soru ve konu mevcut. Genellikle içine film atılıyor mu, alt yazılı filmleri destekliyor mu gibi sorular mevcut, lakin sizde benim gibi bu tür işlerle uğraşmak istemiyorsanız Binlerce Film uygulaması tam sizlik diyebilirim. Filmleri online olarak izlemeye imkan sağlıyor. Filmlerde genellikle birçok dilde alt yazı seçeneği mevcut. Ve sürekli güncelleniyor olması çok büyük bir avantaj. Kategorilere ayırarak izlediğiniz filmi seçebiliyorsunuz. Ya da filmleri IMDB puanlarına göre seçip izleyebilirsiniz.

Uygulamayı açtığınızda sizi filmlerin bulunduğu bir arayüz karşılıyor.Dilerseniz soldaki menüden filmleri çeşitli kategorilerde seçip izleyebilirsiniz.


Alt bölümde filmler hakkında kısa açıklamalar bulunuyor.


Video kalitesi genelde 360p-480p ve 720p arasında. 1080p gibi yüksek kalitede çözünürlük arayanlar için bu uygulama yetersiz kalacaktır.
Uygulamanın ücreti 3.59TL. Ben 1.79 lirayken almıştım. Ama şunu söyleyebilirim ki App Store'da başka bir alternatifi yok, en azından bu uygulamanın sunduklarını sunabilen bir alternatif mevcut değil.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder