16 Haziran 2013 Pazar

Pinball Rocks HD

Windows bilgisayarlardan tanıdığımız pinball oyunu Sony tarafından ios cıhazlara da uyumlu hale getirilmiş. Birçok kişi de geçmişi özlemiş olacak ki, bu oyun ipad app store'da 9. sırada bulunuyor. 
Özellikle ipad cihazlarda oynamanın çok keyiflı olduğunu söyleyebilirim. gelin vakit kaybetmeden birçoğunuzun bildiğini düşündüğüm bu oyuna yakından bakalım.

Oyunda müzik temaları üzerine kurulmuş bir arayüz mevcut. Örneğin ACDC grubunu seçerseniz onun teması ve şarkıları eşliğinde oyunu oynayabilirsiniz. Yalnız AC DC teması kapalı. Satın almanız gerekiyor.Oyun tamamen müzik üzerine kurulmuş, öyle ki topu oyuna sokmak için çekip bırakmamız gereken çubuğun ucunda rockçılara ait el işareti var :) 


Gerçekten eğlenceli grafik ve müziklerle bezenmiş olduğunu söyleyebilirim.Dilerseniz ayarlardan Camera Tilt özelliğini açabilirsiniz. Bu özellikle birlikte 3 boyutlu olan oyuna, kameranın hareketleri doğrultusunda 3D derinlik katabiliyorsunuz.


yani kamera hareketleri doğrultusunda görüş açısını değiştirebiliyorsunuz.

Camera Tilt açıkken.

Camera Tilt kapalı iken.


Dilerseniz marketten şarkı ya da oyun içinde kullanmak üzere top kurtarıcı, ekstra top veya birden çok top satın alabilirsiniz.Hiç yorum yok:

Yorum Gönder